HLAVNÉ MENU

 
  Hlavná strana
Axieho denník
Axieho galéria
Vlastné videá
Ostatné videá
O axolotloch
Akvárium
Spoločníci
Potrava
Kŕmenie
Starostlivosť
 
 
 
 
 
 

REKLAMA

 
   
 
 

PARTNERI STRÁNKY

 
 

Slovenčiny do hier
www.akvaportal.cz - Akvaristický portál se spoustou informací z oblasti akvaristiky a chovu akvarijních ryb. Vhodný nejen pro začátečníky ale i pro zkušené chovatele.
Surf.sk
PageRank

 
 
 

 

 

ENCYKLOPÉDIE

 
 

commons.wikimedia
Axolotl Mexický
Arkive.org
WIKIPEDIA

 
 
 

PARTNERI STRÁNKY

 

REKLAMA

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
Kŕmenie
 
 
  Časť kŕmenie úzko súvisí s časťou o potrave. Ryby si axolotl chytí sám, ostatné dávate vy. Keďže ale netreba písať, ako treba kŕmiť axolotla, prinášam aspoň malý prehľad videí, kde vidno kŕmenie rôznou potravou.  
 
      
 
Kŕmenie živými rybami
 
 
  Nasledovné video je z Ázie, ukazuje možno trochu brutálny násilný spôsob, ako podať potravu. Rybka nemá na výber. Ale i tak sa to dá. Axolotl stačí keď rybu uchytí za plutvu. A keď sa rybka viac unavý, už sa nejak doprace do úst celá.

 
 
      
 
Kŕmenie červami
 
 
  Na videu vidieť, ako hltá a prehltá červy. Je však vidieť aj ten bordel, o ktorom som písal v sekcii potrava. Aj keď nie až tak, ako to poznám zo svojich skúseností.

 
 
      

 
 

 

© Naetoo - Slovenciny.Com materiály, najmä textové súčasti a vlastné obrazové materiály je vyhradené akokoľvek ďalej reprodukovať, citovať bez uvedenia zdroja po odsúhlasení, či kopírovanie akejkoľvek časti obsahu. Viac informácií u autora.  Created with www.slovenciny.com &  www.naetoo.com

CZIN.eu